7 Geoteknik Sempozyumuna Sponsor Olduk - Maccaferri
MacRes Donatılı Toprak Duvar Sistemi
MacRes Toprakarme Duvarın Avantajları
Kasım 21, 2017
kemalpaşa lojistik toprakarme istinat duvarı
Kemalpaşa Lojistik Merkezi Toprakarme İstinat Duvarı Uygulaması
Ocak 23, 2018

7 Geoteknik Sempozyumuna Sponsor Olduk

7 geoteknik sempozyumuna sponsoruz

7 Geoteknik Sempozyumuna Sponsor Olduk

30 yılı aşkın süredir Türkiye inşaat sektörüne sunmuş olduğu çift bükümlü tel ağ türevi ve geosentetik ürünlerini kullanarak inşaat, hidrolik, geoteknik, ulaştırma, kıyı liman mühendisliği, madencilik sektörlerinde çözüm üreten idareler, dizayn ve uygulayıcı firmaların çözüm ortağı olarak tercih ettiği Maccaferri, İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Katılımlı 7. Geoteknik Sempozyumuna sponsor olarak destek verdi.

7 Geoteknik Sempozyumu
geoteknik

Geoteknik mühendisliğinde yenilikçi çözümlerle alanında Türkiye’nin lider firması olan Maccaferri, İnşaat Mühendisleri Odası ve Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen geoteknik mühendisliği alanındaki yenilik ve gelişmelerin paylaşılması ve yaygınlaşması amacı taşıyan Uluslararası Katılımlı 7. Geoteknik Sempozyumu’na sponsor oldu. Özellikle üniversite, kamu kuruluşları, yerel yönetimler ve özel sektör çalışanların yoğun katılımı ile gerçekleşen sempozyumda, geoteknik uygulamalar, zemin mekaniği, deprem yönetmeliği başta olmak üzere geoteknik mühendisliği konusuna ait pek çok alanda konuşma ve sunumlar gerçekleştirildi.

Sempozyum kapsamında Maccaferri Teknik Müdürü Doğan Gündoğdu tarafından gerçekleştirilen “Kuzey Marmara Otoyolu Projesi V27 viyadüğü G19 yaklaşım dolgusu Yeşil Terramesh İstinat Duvarı Uygulaması” konulu bildiri sunumu büyük ilgi gördü.

İlgili sunum kapsamında; Türkiye’de Maccaferri tarafından projelerde sıklıkla kullanılan ve ileri teknoloji bir yöntem olan YENİ NESİL ESNEK SİSTEM İSTİNAT DUVARLARI ve HİBRİD İSTİNAT DUVARI SİSTEMLERİ hakkında bilgiler verildi. Sergi alanında yer alan Maccaferri standı birçok öğretim üyesi tarafından ziyaret edildi.

İstanbul, günümüzde oldukça büyük boyutlardaki alt yapı projelerinin gerçekleştirildiği ve ileri geoteknik mühendisliği uygulamalarının hayat bulduğu il olarak, 7. Geoteknik Sempozyumu’na ev sahipliği yaptı.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.