İzolasyon Bariyer Sistemleri - Maccaferri

 İzolasyon Bariyer Sistemleri

İzolasyon bariyer sistemi neden önemli. İzolasyon bariyer sistemi zemini ve zemin suyunu olumsuz çevresel etkilere karşı koruma görevi olduğundan, çöp depolama sisteminin en hassas parçasıdır. Bu bariyer sistemi, maden sızıntı göllerinde, yığın liçi yatakları ve tarımsal atık depolama alanlarında kullanılan önemli bir sistemdir.

Specifik çözümler için Maccaferri üretim ve deneyimi sunuyoruz. Maccaferri, depolanacak malzemenin tehlike seviyesine ve çevre hassasiyetine bağlı olarak farklı tiplerde bariyer sistemleri tasarlamıştır. Sunulan bu çözümler, gereken güvenlik seviyelerini sağlayıp yapı verimini en iyi seviyeye çıkarmak üzere doğal ve sentetik malzemelerden oluşturulmuştur.

Gerekli ihtiyaçlarınızı geniş Maccaferri ürün çeşitliliği ile karşılamaktayız. Deneyimimiz ve geniş ürün çeşitliliğimizle müşterilemiz için en optimize çözümler sunmaktayız.

– MacLine® GCL bentonit geokompozitler
– MacDrain® drenaj kompozit
– MacLine® geomembranlar
– MacTex® H ve F ayırıcı & filtrasyon geotekstil
– MacTex® PN ve PH koruma geotekstili
– Paralink®, Paragrid® , MacGrid® WG zemin güçlendirici geogridler
– Paradrain® drenaj özellikli hibrid geogrid

Sırasıyla stabil bir temel tabakasının ve depolama alanının genel stabilitesini sağlamak ile beraber, çöp ve atık depolama sahası tabanının konsolidasyonunu içerir.

Bu açıdan özellikle yumuşak zeminler (eski depolama alanları, zayıf kil zeminler) üzerine inşa edilecek depolama alanları, toprak kaymaları, gözlenen depolama alanları veya var olan tesisin genişletilmesi çalışmaları için uygundur. Tasarımcılar tarafından ilk planlama aşamalarında, öngörülmeyen durumlarda ve acil durumlarda yaşanan problemlere, geogrid ürünlerinin yanısıra gabion ve Terramesh® sistemlerinin farklı kombinasyonları ile en iyi çözümleri sunar.

Ürünler

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.