Basın Bültenleri - Maccaferri

 Basın Bültenleri

Ekim 12, 2018

Star Ege Rafinerisi Ürünlerimizi ve Sistemlerimizi Tercih Etti

İzmir Aliağa’da faaliyete başlayan SOCAR’ın dev yatırımı STAR Rafineri Projesi, Türkiye’de özel sektör tarihinde en uzun soluklu ve oldukça prestijli bir endüstriyel yatırım projesidir. Aynı zamanda 6.3 milyar USD yatırım bedeliyle Türkiye’de reel sektörün tek noktaya yaptığı en büyük yatırımdır. Socar firması tarafından kurulan Star Rafineri AŞ’ninyatırımı olan ve 5,6 Milyar dolarlık yatırım bedeli ile şu anda Türkiye’nin enbüyük özel sektör yatırım projesi olan Star Ege Rafinerisi’nin altyapı ve sahahazırlama işlerinde karşılaşılan geoteknik problemler, Tekno Maccaferri’ninteknik dizayn desteği ve uzun ömürlü teknolojik ürünleri ile çözülüyor.
Eylül 28, 2018

Türkiye’nin En Büyük Sağlık Yatırımlarında Maccaferri Çözümleri Tercih Edildi

Türkiye’nin En Büyük Sağlık Yatırımlarında Tekno Maccaferri Çözümleri Tercih Edildi. Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde istinat duvarı uygulamamız için sayfayı ziyaret edin.
Eylül 28, 2018

Tanap Projesi Nehir Islahı ve Erozyon Koruma İçin Gabion Sistem

Gabion istinat yapısı üretim ve uygulamasında Türkiye’nin öncü firması Tekno Maccaferri, Türkiye doğalgaz ihtiyacının yaklaşık %12’sini tek başına karşılayacak olan ve dünyanın en büyük doğalgaz projelerinden biri olan TANAP Projesi’nin nehir ıslahı ve erozyon koruma işlerine gabion sistem tedarik etti
Mayıs 14, 2018
12 teknik müşavirlik kongresi maccaferri

12. Teknik Müşavirlik Kongresine Sponsor Olduk

Türk Müşavir Mühendisler ve Mimarlar Birliği tarafından 26 Nisan 2018 tarihinde Ankara Holiday Inn Otel'de düzenlenen 12 Teknik Müşavirlik Kongresine sponsor olduk.
Ocak 18, 2018
7 geoteknik sempozyumuna sponsoruz

7 Geoteknik Sempozyumuna Sponsor Olduk

Sempozyum kapsamında Tekno Maccaferri Teknik Müdürü Doğan Gündoğdu tarafından gerçekleştirilen “Kuzey Marmara Otoyolu Projesi V27 viyadüğü G19 yaklaşım dolgusu Yeşil Terramesh İstinat Duvarı Uygulaması” konulu bildiri sunumu büyük ilgi gördü.
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.