Zemin Çivisi - Maccaferri

 Zemin Çivisi

zemin çivisi

Zemin çivisinin kullanımı. Zemin çivileri ile yüzey stabilizasyonlarının sağlanması, şevlerin yüzeylerine öngermeli donatılar yerleştirilerek güçlendirildiği doğal veya yarma niteliğindeki şevlerde kullanılabilen bir tekniktir. Maccaferri çözüm çeşitliliği. Çeşitli kaya taş düşmelerine karşı koruma ve erozyon kontrolü amaçlı sistemleri lokal bazda şev yüzeyi stabilizasyonu için çözümler sunmaktadır. Bu sistemler: Esnek yüzey destek elemanları (DT tel ağlar, HEA paneller, SteelGrid® HR veya MacMat® R sistemler) şev yüzeyinde kullanılan kaplamalar MacMat.
Yüzey kaplama nasıl yapılır ve nasıl korur. Zemin çivisi arasındaki şev yüzeyinde, sürekli olarak tekrarlanması söz konusu olan yüzey erozyonunun oluşumunu engellemek için şevin uygun doğal bitki türleriyle bitkilendirilmesi önemlidir. Bitki örtüsü gelişimi sağlandıktan sonra, yüzeyde büyüyen bitki kökleri yüzeydeki zemine tutunarak bu alanlarda erozyona karşı doğal bir yüzey korunması sağlamaya devam edecektir.

 • Zemin çivileri bitki örtüsü oluştururken stabilite sağlar.
 • Zemin çivisi uygulaması açıkta olan yüzeyi erozyondan korur.
 • Zemin çivisi stabil olmayan yüzeyi stabil olan ana formasyona bağlar.

BIOS dizyan yazılımımızla stabil olmayan bir şevin güçlendirilmesi ve esneklik için en uygun ürünün seçilmesine yardımcı olur. Belirli gereksinimler için geniş yelpaze ürünler. Maccaferri ayrıca, esnek yapısal cephe kaplamaları (güçlendirilmiş kaplama sistemleri + derin çivi) ve hafif cephe kaplaması (tel ağ türevi kaplama sistemleri + kısa çivi) için belirli gereksinimleri karşılamak amacıyla geniş yelpaze ürünler (bulonlar, yüzey kaplama aksesuarları) geliştirilmiştir. Ankraj çubuğu, ankraj plakaları, macmatlar, hr konektörleri, hea panelleri, halka panelleri ve steel grid zemin çivisi uygulaması için kullanılan ürünlerdir.

Zemin Çivisi Uygulaması İçin Kullanılan Alanlar ve Ürünler

Zemin Çivisi Birim Fiyat ve Uygulaması İçin İletişime Geçin

  Daha fazla bilgi için

  Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.  Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

  E-bültenimize kaydolun!

  En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


  E-Bültene kaydolmak istiyorum.