Makaleler

Kasım 12, 2018

Geosentetik Nedir?

Geosentetik nedir? Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte inovatif malzemelerin üretimleri ve kullanım alanları artmış; klasik malzemelere oranla kullanım kolaylıkları nedeniyle tercih edilebilirlikleri de aynı oranda artış göstermiştir.
Temmuz 12, 2018

Geogrid Nedir, Kullanım Alanları Nelerdir?

Geogrid malzemeler, yüksek çekme ve düşük sünme özelliğine sahip olan, üzerinde kare ya da dikdörtgen şeklinde boşluklar yer alan malzemelerdir.
Haziran 4, 2018

Toprakarme

Donatılı toprak duvar sistemi olarak da bilinen toprakarme, günümüzde inşa edilen istinat yapılarına daha uygun ve efektif bir çözümdür. Toprakarme duvar ile ilgili detay için ziyaret edin.
Nisan 10, 2018

Geomembran Nedir, Geomembran Nerelerde Kullanılır?

Geomembran, yüksek veya düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak farklı kalınlıklarda üretilen bir malzemedir. Düz veya pürüzlü olarak üretilebilir. Adını jeoloji sözcüğü ile zar anlamındaki "membran" sözcüğünün birleşiminden alan Geomembran kullanıldığı zeminleri bir zar gibi kaplar.
Şubat 16, 2018
İstinat duvarı nedir? istinat duvarı hesabı nasıl yapılır?

İstinat Duvarı Nedir? İstinat Duvarı Hesabı Nasıl Yapılır?

İstinat duvarı, yapılan bir kazının, mevcut bir şevin ve/veya yapılacak bir dolgu alanın desteklenmesinde kullanılan mühendislik yapılarıdır. İstinat duvarı hesabı ve detay için ziyaret edin.
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.