12. Teknik Müşavirlik Kongresine Sponsor Olduk - Maccaferri
terramesh sistem ile sedde imalat maccaferri
Kozcağız Barajı Terramesh Sistem ile Sedde İmalatı
Mayıs 14, 2018
Toprakarme
Haziran 4, 2018

12. Teknik Müşavirlik Kongresine Sponsor Olduk

12 teknik müşavirlik kongresi maccaferri
12 teknik müşavirlik kongresine sponsor olduk

12. Teknik Müşavirlik Kongresine Sponsor Olduk

Maccaferri, Türk Müşavir Mühendisler ve Mimarlar Birliği tarafından 26 Nisan 2018 tarihinde Ankara Holiday Inn Otel’de düzenlenen 12.Teknik Müşavirlik Kongresine sponsor oldu. “Afetler ve Türkiye” teması ile gerçekleştirilen kongrede Maccaferri konuşmacı olarak da yer aldı.

TMMMB-Türk Müşavir Mühendisler ve Mimarlar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya URAL’in açılış konuşmasıyla başlayan Kongre’de, Taşkın ve İzleme konulu panelde konuşma yapan Maccaferri İş Geliştirme Direktörü İnşaat Yüksek Mühendisi Hakan ÖZÇELİK, “Çift Büküm Tel Ürünler İle Afet Önleme Çözümleri ve Uygulamaları” konularında sunum yaparak, bilgiler verdi.

Hakan ÖZÇELİK konuşmasında çığ, sel, heyelan ve kaya düşmesi gibi afetlere dikkat çekerek, afetler karşısında alınması gereken önlemler ve Maccaferri tarafından üretimi ve uygulaması gerçekleştirilen ürünlere değindi.

30 yıldır Türkiye pazarına sunmuş olduğu çift bükümlü tel ağ türevi ve geosentetik ürünler ile inşaat, geoteknik ve çevre mühendisliği alanlarında faaliyet gösteren firmaların çözüm ortağı olarak tercih ettiği Maccaferri, Türkiye’de birçok projenin başlangıç aşamasından itibaren, mühendislik değerlendirmelerinde, dizayn aşamasında, tedarik ve son uygulama aşamasına kadar müşterilerine teknik destek sağlayarak anahtar teslim hizmetler vermeye devam ediyor.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.