Deniz Duvarı ve Kıyı Şeridi Yapıları - Maccaferri

 Deniz Duvarı ve Kıyı Şeridi Yapıları

Deniz duvarı ve kıyı şeridi yapıları korunması. Deniz duvarları ve kıyı şeridi yapıları genellikle şehirler, yollar, otoyollar, demir yolları ve endüstriyel yapıların altyapılarının denizden korunması için inşa edilir. Bu yapılar sıklıkla rijittir, kıyı şeridine boylamasına inşa edilir ve gelen dalgaların yansıtılmasını arttırırlar. Bunun sonucunda da bu yapılar kompleks erozyon olgularına tabi olurlar ve sorunlar yeterince doğru bir biçimde ele alınmazsa, yapının performansı ortaya çıkan sonuçlar nedeniyle istenilen seviyede olmayacaktır.

Deniz duvarları için “Mac” çözümler. Gelen dalgaların yansıtılmasını azaltmak için, deniz duvarlarının (deniz tarafındaki) eğimlerini azaltmak doğru bir uygulamadır. Bu da, deniz duvarı korumasının özelliklerine ve malzemelerin elverişliliğine göre tespit edilecek bir MacTube® MacBag® gabion ve (polimerik veya çelik ağ yapılı) Şilte kombinasyonu ile gerçekleştirilebilir.

Şantiyeye ve müşteriye özel çözümler. Kıyı şeridi koruması, şantiyenin özellikleri ve müşterinin ihtiyaçlarına göre optimize edeceğimiz pek çok şekilde sağlanabilir.

Deniz Duvarı ve Kıyı Şeridi Yapı Koruma Ürünleri

Deniz Duvarı ve Kıyı Şeridi Yapı Koruma Çözümlerimiz İçin İletişime Geçin

  Daha fazla bilgi için

  Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.  Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

  E-bültenimize kaydolun!

  En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


  E-Bültene kaydolmak istiyorum.