Yüzey Güçlendirme ve Destek - Maccaferri

 Yüzey Güçlendirme ve Destek

Önemli faktörler. Yüzey güçlendirme ve destek problemlerinde mesh sistemlerin uygunluğunu ve etkinliğini anlamak, en iyi performansı nerede sunduklarını bilmek önemlidir. Sistemimiz tercih edilmesinde, kaplama sisteminin rijitliği ya da bükülme direnci, ankrajlara uygulanan kuvvetin aktarılması ve mesh sistemlerin kolay kurulumu önemli faktörlerdir.

Maccaferri ürünlerinin seçimi. Maccaferri DT tel ağları, proje tasarımına ve çevresel etki koşullarına uymak için uygulanan kuvvete (300kN/m’a kadar), farklı delinme dayanımlarına ve korozyona karşı koruma amacıyla farklı tip kaplamalara sahiptir.

–HEA panelleri – yüksek enerji sönümleyici paneller
–Steelgrid® HR – yüksek mukavemete sahip çift bükümlü çelik tel ağ
–Kaya taş düşmeleri karşı koruyucu tel ağ – çift bükümlü hegzagonal yapıda kaya düşmesine karşı koruyucu ağ

Diğer uygulanabilir çözümlerimiz. Kaya düşmelerine karşı koruma malzemeleri serisiyle uyumlulukları için özel olarak seçilen birçok çözüm sunmaktadır.

Yüksek standartlarda test ve tasarım. Yüzey kaplama sistemleri, dünyanın çeşitli noktalarında, tanınmış teknik kurumlarda ve proje sahalarında test edilmiştir.

Stabil olmayan yüzey tabakalara karşı çalışma prensibi. Yüksek dayanımlı tel ağ sistemleri, ankrajlarla birlikte kullanılarak kaya şevinin stabil olmayan yüzeyinin stabilitesini yükseltmek üzere tasarlanmıştır.

Yüzey Güçlendirme ve Destek Ürünlerimiz

Yüzey Güçlendirme Ürünleri İçin İletişime Geçin

  Daha fazla bilgi için

  Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.  Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

  E-bültenimize kaydolun!

  En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


  E-Bültene kaydolmak istiyorum.