Peyzaj ve Mimari - Maccaferri

 Peyzaj ve Mimari

Hem İşlevsel Hem de Göz Alıcı: Doğal olarak, alt yapıda ve inşaat mühendisliğinde kullanılan çözümlerimiz peyzaj veya mimari açıdan göz alıcıdır.

Bir Unsur Olarak Gabion: Gabionlar mimari unsurlar olarak dünya çapında zengin bir tarihe sahiptir. Peyzaj mimarları ve diğer profesyoneller tarafından yüksek kaliteli yapı projelerini tamamlayıcı olarak kullanılmışlardır. Biz böylesi yüksek beklentileri olan müşterilerimize bu tamamlayıcıları sağlamak için çalışıyoruz.

Tek Sınır Hayal Gücü: Peyzaj yapıları ile uygulamaları sonsuzdur ve tel ağlar veya gabionların kullanımı sadece peyzaj mimarlarının yaratıcılığı ile sınırlıdır. Gabionları, geogridleri, Terramesh ve Yeşil Terramesh’in peyzaj mimarisinde kullanıldığını görüyoruz.

Çok Amaçlı Gabion Duvar: İyi inşa edilmiş bir gabion duvar ses geçirmez. Gizli, ve güzel ve samimi bir alan yaratabilir. Peyzaj mimarisinde pek çok tasarım seçeneği mevcuttur. Alçak duvarda, gabionun üzerinden sarkan kayaları saran bitkiler bulunur veya duvar eğrileri ya da keskin açıları olacak şekilde inşa edilebilir. Gabionlar tutucu, yarı tutucu veya tamamen bağımsız peyzaj duvarları olarak kullanılabilir. Kayayla doldurulmuş gabion üniteleri binalar ve diğer yapılarda plakaj olarak popülerdir, doğal görünüm kazandırır.
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.