Çevre Koruma - Maccaferri

 Çevre Koruma

Çevrenin kirlilikten korunması için sektörde çok sayıda endüstri yer alıyor. Çözümlerimizin tipik kullanım alanları arasında; çöp depolama alanları, tarımsal çalışmalar, yağmur suyu yavaşlatma alanları, depolama havuzları ve madencilik çalışmalarında sızıntı suyu gölleri bulunur.

Müşteri Güveni: Müşterilerimiz sistemlerin yüksek kaliteli ve sağlam olduğu konusunda güvence ister. Çöp depolama alanlarında çevre kirliliğini önlemek veya madenlerde kıymetli sızıntı sularını toplamak için sunduğumuz çözümler müşterilerimize güven vermektedir.

Müşteriye Özel Hedeflerin Yerine Getirilmesi: Geniş portföyümüzde, ürünlerimizi müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla optimize edilmiş sistemlerle birleştiriyoruz. Buna ek olarak, esnek ve kapsamlı üretim becerimizle ürünlerimizi özel projelere uyum sağlayacak şekilde özelleştirebiliyoruz.

Kirlilikten Korunma: Kirlenen tesislerin veya alanların sınırlanması veya korunması için entegre tasarımların geliştirilmesinde önemli miktarda deneyime sahibiz. Becerimizin temelinde su geçirmezlik, drenaj sistemleri konusundaki deneyimimiz ve geoteknik stabilite uygulamaları alanındaki mevcut bilgimiz bulunuyor.

Deneyim Derinliğimiz: Sayısız projede elde ettiğimiz deneyim özel geogrid güçlendirici atık malzeme gibi çok sayıda yeniliğe sebep olmuştur.

Tutma, Drenaj ve ‘Mac’ Yenilikleriyle Koruma: Sızdırmaz MacLine® kaplamalarımız kirliliği tutar, kaplar ve tutulmuş atık materyalin kirlilik yaratmasını engeller. MacDrain® drenaj geokompozitlerimiz çöp depolama alanlarından sıvıları drene eder veya buralardaki sızıntıları (sıvı veya gaz) algılar ve MacMat® bu kurulumların şevlerindeki erozyonu sınırlandırır.

Çöp Depolama, Madencilik ve Yarım Endüstrilerinin Güçlendirilmesi: Alanın çok önemli olduğu durumlarda, toprağı güçlendirmek amacıyla MacGrid® geogridlerinin kullanılması çöp depolama hücrelerinde şevlerin dikleştirilmesine olanak sağlar ve atık bertarafı için mevcut hacmi maksimize eder. Bu çözümler sadece çöp depolama alanlarında kullanılmaz, aynı zamanda liç pedleri veya sızıntı suyu gölleri gibi madencilik uygulamalarında da kullanılır. Karayollarının bitişiğindeki yavaşlatma havuzları ya da tarım sektöründeki çamur gölleri de sistemlerimizin kullanıldığı alanlardır.

Güvenli ve Maliyet Etkin Bertaraf: Son olarak drenaj kullanılarak, endüstriyel, kirlenmiş veya dipten taranmış çamur ve tortu MacTubes®’ün içine pompalanabilir. Boru duvarları sıvıdaki çamuru filtreler ve ardından drenajla dışarı atar. Çamur kuruduktan sonra, ıslak çamurlu malzemeden çok daha güvenli olup maliyet etkin bir şekilde bertaraf edilebilir.

Mevzuata Uygunluk: Bu ürünler ve çözümlerimiz, CE işareti ile uygun yasal gereklilikleri yerine getirir.

Uygulamalar

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.