Konut, Endüstri, Spor Alanları - Maccaferri

 Konut, Endüstri, Spor Alanları

İnşaat: Sivil ve endüstriyel inşaatlar için cazip bir iş ortağıyız. Geniş çeşitliliğe sahip ürünlerimiz, akıllı ve yenilikçi çözümler ile drenaj ve suya karşı korumadan, yapıların su geçirmezliği ile kaplamalardan enerji tasarrufuna; buhar kontrolünden harici zemin döşemeleri ile ilgili sorunlara kadar sektörün çeşitli teknik taleplerine cevap veriyor.

Spor: Dünyada, sentetik çim alanların gerçekleştirilmesinde yatay drenaj konseptini hayata geçiren ilk üreticiyiz. Terradrain futbol drenaj kompozitleri serisindeki teknolojik gelişmeler sayesinde hem onaylı sahalar hem de daha küçük sahalar için müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel ürünler sunuyoruz. Ürün serisi, geotekstil ve borular gibi mıcırlı klasik dikey drenajda da kullanılabilen ürünler ile tamamlanıyor.

Sanayi: Sanayi Bölümümüz, yenilikçi son teknoloji bileşenlerin araştırma ve geliştirmesi, test edilmesi ve üretilmesinde müşterilere nitelikli ve sürekli olarak müdahale sağlamaya hazırdır. Tasarım ve mühendislik, kurum içi teknik kaynakların (ISO 9001:2008 Belgelendirmesi) son derece nitelikli harici teknik kuruluşlarla entegrasyonuna dayanıyor. Endüstriyel uygulamalar için müşterinin özel ihtiyaçlarına göre sunulan malzemeler çok çeşitlidir. Kullanılan malzemeler, üç boyutlu, 1mm–50 mm kalınlıkta, 5–4.350 mm genişlikli ve uzunlukları talebe göre değişen rulolardan oluşan ağ biçimli yapılardır. Test edilmiş ve piyasaya sürülmüş ham maddeler arasında polipropilen, polietilen ve poliamit bulunur.

Uygulamalar

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.