Geonet MacNet - Maccaferri

 Geonet MacNet™

MacNet™

MacNet™ düzlemsel su akışı sağlamak için tekdüze kanallar, açık alan ve kalınlık bulunan üç boyutlu yüksek yoğunluklu polietilen yapı oluşturmak amacıyla sabit açıda uzanan iki takım polimerik şerit ekstrüzyonu ile elde edilir.

MacNet™ sıcaklığa, yaşlanmaya, yüksek veya düşük toprak pH’ına, su geçirmezlik sağlayan kimyasallara, sızıntı sularına ve diğer kimyasallarla solventlere karşı dirençlidir. Normal kurulum hasarına dik şevlerdeki yüklere karşı direnecek germe ve kopma mukavemetine sahiptir.

Geosynthetic-İnşaat
Geosynthetic-Endüstri
Geosynthetic-Spor
Geotextile-MacTex®

MacTex® Örme Olmayan ve Kompozitler

MacTex® AR

MacTex® AR zemin kaplama uygulamalarında kullanılır. Zemin kaplamalarında su geçirmemeyi sağlayan ve stres azaltıcı membran olarak kullanılır.

MacTex® C2

MacTex® C2 yüksek mukavemetli çift yönlü kompozitli çok işlevli bir geotekstildir.

MacTex® H

MacTex® H yüksek kaliteli örme olmayan geotekstillerdir, iğneleme ve ısıl kalenderleme yöntemi ile birleştirilmiş yüksek kararlılıklı polipropilen liflerden üretilir.

MacTex® N

MacTex® N yüksek kaliteli örme olmayan geotekstillerdir, sadece iğneleme yöntemi ile birleştirilmiş yüksek kararlılıklı polipropilen liflerden üretilir.

MacTex® P

MacTex® P yüksek kaliteli örme olmayan geotekstillerdir, iğneleme ve ısıl kalenderleme yöntemi ile birleştirilmiş yüksek kararlılıklı polipropilen liflerden üretilir.

MacTex® Örme

MacTex® W1

MacTex® W1 geotekstilleri, polipropilen bantların çaprazlamasına örülmeleriyle üretilen düz örgü yapılarıdır.

MacTex® W2

MacTex® W2 geotekstilleri, yüksek dirençli polyester ipliklerin çaprazlamasına örülmeleriyle üretilen düz örgü yapılarıdır.

MacTex® EC

MacTex® EC geotekstilleri yüksek kararlılıklı polipropilen bantlardan yapılmış örme kumaşlardır. Toprağın üst kısmını, yüzey yapılarının güçlendirilmiş toprak geogrid kaplı yüzey yapılarında tutmada kullanılırlar.

MacTex® HF

MacTex® HF geotekstilleri, %100 saf yüksek yoğunluklu polietilen monofil ipliklerin çaprazlamasına örülmeleriyle üretilen düz örgü yapılarıdır.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.