Hakkımızda Maccaferri - Maccaferri Turkey - Maccaferri Türkiye

 Hakkımızda

Maccaferri Türkiye

Çift bükümlü tel ağ türevi ürünlerin mühendislik ve alt yapı sektöründe dünya lideri kabul edilen Officine Maccaferri S.p.A 5 kıta da faaliyet gösteren uluslararası bir firma olup, 30’un üzerinde fabrikası, 70’den fazla iştiraki, 100’den fazla ülkede kuruluşları ve 3000’in üzerinde çalışanlarıyla 140 yıllık bilgi birikim ve deneyimlerini küresel pazara sunmaktadır.

Officine Maccaferri S.p.A’nın Türkiye kuruluşu, ulaştırma, alt yapı, maden, hidrolik yapılar, çevresel koruma, petrol ve doğal gaz ile enerji sektörlerini içeren birçok alanda faaliyet göstermektedir. Bu faaliyet alanlarına; istinat yapıları ve donatılı zeminler, zemin güçlendirme, kaya düşmesine karşı koruma ağları-bariyerleri, kıyı ve boru hattı koruma, erozyon kontrolü, dere ıslahı ve taşkın koruma, zemin stabilizasyonu ve asfalt güçlendirme konularında çözümler sunmaktadır.

Maccaferri, tel ağ ve türevi ürünlerin yanında geomat, geogrid, geotekstil ve drenaj geokompoziti gibi birçok farklı tip geosentetik ürün içeren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Firmanın en güçlü yanı olan sürdürülebilir ve çevre dostu çözümler ile uzun yıllara dayanan deneyim ve teknik bilgiler sayesinde Maccaferri rakiplerinden farklılaşmaktadır. Firma sadece ürün tedarik etmekle kalmaz aynı zamanda teknik tasarım ve danışmanlık, inşaat süresi boyunca mühendislik ve uygulama hizmeti de sağlamaktadır.

Maccaferri, sektörün öncüsü olarak, başta müteahhitler, müşavirler, idareler ve proje firmaları olmak üzere bütün müşteri ve son kullanıcılara kaliteli, pratik, ekonomik, teknolojik, uzun ömürlü ve çevre dostu üretimden uygulamaya kadar anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.