Boru Hatlarının Korunması - Maccaferri

 Boru Hatlarının Korunması

30 yıldır boru hatlarınızı koruyoruz. Denizaltı boru hatlarını ve kabloları korumak, sabitlemek, dengelemek ve stabilite sağlamak amacıyla mühendislik çözümleri sunuyoruz.

SARMAC® matris, yeni buluşumuz test edildi ve uygulandı. Uzun bir süredir borulara stabilite kazandırmak adına üzerlerine örtülen SARMAC® bitümlü deniz örtüleri, boru sisteminin ölü kütlesini arttırarak hareketini sınırlandırmaktadır. Çevrede olması beklenen akımlara bağlı olarak bu dengeleme sürekli veya aralıklarla yapılabilmektedir. SARMAC® örtüleri, düşük sıcaklıktaki sularda dahi deforme olmayan özellikte olup, kesit ve bağlantı noktalarında borular arasında kullanılan ideal bir ayırıcıdır.

ABCM sistemimiz-maliyetleri ve karbon ayak izini düşürüyor. Kabloyla birleştirilmiş özel biçimli matris beton blok örtülerinin oluşturduğu Birleşik Beton Blok Örtüleri (ACBM) de bu durum için alternatif bir çözümdür. Esnek örtü boru veya deniz yatağının şekline uyum sağlayabilmektedir. Bu alandaki en önemli yenilik, patentli mobil kalıba sahip ACBM’lerin uygulama alanında imalatının mümkün olmasıdır. Böylelikle taşıma süresi ve maliyetinden tasarruf edilmiş ve dolayısıyla çevreye verilen zarar da en aza indirilmiş olur.

Ürünler

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.