Geogrid - Para Ürünleri - Maccaferri

 Geogrid – Para Ürünleri

Geogrid – Para Ürünleri, 70’li yıllardan beri üretilmektedir. Bu nedenle, Maccaferri’nin bunlar konusunda deneysel verilere dayalı derin bilgisi vardır. Özellikle de, çok az geosentetik bu süre içinde sünme açısından test edilmiştir bu da sünme için güvenlik faktörünü azaltmaya olanak sağlar.

geogrid para ürünleri

Para-ürünleri şerit veya şeritle birleştirilmiş geogridlerdir. Yüksek kararlılığa sahip polyester çekirdeğin çevresi bir polietilen kılıfla kaplanmıştır.  “Para” ürün çeşidine aşağıdakiler dahildir:

ParaDrain®

ParaDrain® şeritle birleştirilmiş drenaj geogridlerdir. Yüksek kararlılıklı polyester çekirdek bulunur, güçlendirme ve drenaj işlevlerini tek bir üründe birleştirir.

ParaGrid®

ParaGrid® geogridler benzersiz düzlemsel yapılardır, çift eksenli kompozit geosentetik şeritlerden oluşur.

ParaLink®

ParaLink® Alt yapı mühendisliği uygulamalarında kullanılan, zemin güçlendirmeye yarayan geogridlerdir. Polyester filamentlerden imal edilmiş polimer şeritlerdir.

ParaWeb®

ParaWeb®, dayanıklı ve sağlam bir polimerik kılıf içerisinde birbirine paralel ve yakın bir şekilde uzanan yüksek kuvvete sahip sentetik liflerden oluşmaktadır. Bu paralel lif yapısı ve sağlam polimerik kılıf olağan üstü özelliklerin birleşmesini sağlar.

  Şirketin Gizlilik Politikasını kabul ediyorsanız ve içeriğini anladıysanız, Veri Denetleyicisi, Veri Denetleyicisi tarafından sağlanan hizmetlerin/faaliyetlerin tanıtım iletişimlerini göndermek için şirketin gizlilik politikasında belirtilen şekilde işlemeye izin verip vermediğinizi sorar.

  Daha fazla bilgi için

  Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.  Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

  E-bültenimize kaydolun!

  En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


  E-Bültene kaydolmak istiyorum.