Yol Alt ve Üst Yapı Güçlendirme - Maccaferri

 Yol Alt ve Üst Yapı Güçlendirme

Yol Alt ve Üst Yapı Güçlendirme Proje Ne Olursa Olsun Teknik Bilgi: İster bir demiryolu yatağı inşa edin, ister yumuşak toprak üzerine mıcır orman yolu oluşturun veya günde binlerce araç taşıyan çok şeritli bir otoyol yüzeyini yeniden oluşturun; demiryolu, karayolu ve asfaltın kaplamasını iyileştirecek teknik bilgiye sahibiz.

Azaltılan Maliyetlerle Birlikte Yüksek Performans: Karayolu ve demiryolu inşaat malzemeleri giderek pahalılaşıyor, bulunması zorlaşıyor ve müşterilere daha az para karşılığında daha uzun kullanım ömrü sunulması gerekiyor. Önde gelen kaplama ve zemin stabilizasyon ürünlerimiz, performansı korurken bakım ihtiyaçlarını, malzeme kullanımını ve kullanım ömrü maliyetlerini azaltmanıza yardımcı oluyor.

Maccaferri Teknikleri ve Çözümleri: Gelişmiş Karayolu tel ağ gridlerimiz, izleri azaltıp yorgunluk ömrünü uzatarak asfalt kaplamasını yapısal olarak güçlendirebilir. Cam elyaf geogridler, yansıtıcı çatlamayı önleyerek kaplamayı stabilize edebilir ve güçlendirebilir. Polimerik geogridler, ray ve karayolu temellerini kuvvetlendirmek için tanecikli tabanlarla iç içe geçerek performansı arttırır.

Maliyetlerin ve Karbon Ayak İzinin Azaltılması: Bu tekniklerin kullanılmasının ortak sonucu, performansı ve yorgunluk ömrünü korumak için gerekli inşaat malzemelerinin kalınlığının azaltılmasıdır. Sadece maliyet tasarrufu elde edilmekle kalınmaz, aynı zamanda çözümün karbon ayak izi de azaltılır.

Ismarlama Çözümler İçin Son Teknoloji: Güçlendirmeyi ve gerekeli kaplama tabakası kalınlığını optimize etmek için, çeşitli tasarım yöntemlerine sahip son teknoloji tasarım yazılımını kullanıyoruz. Her projenin farklı olması sebebiyle, asfaltı ve bağlantısız tabakaları güçlendirmek için mevcut olan en geniş ürün serisinin yanı sıra raylardaki veya kaplama yapısındaki suyun uzaklaştırılması için drenaj geokompozitlerini sunuyoruz.

Yol Alt ve Üst Yapı Güçlendirme Çözümleri

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.