Dalgakıranlar ve Mahmuzlar - Maccaferri

 Dalgakıranlar ve Mahmuzlar

Maccaferri modern dalgakıran teknikleri. Dalgakıranlar kıyıdan denize doğru uzanan bir konumda veya kıyıya doğrudan bağlı bir biçimde bulunurlar ve genellikle marina altyapısını dalgalara ve akıntılara karşı korurlar. Dalgakıranlar, açık denizdeki dalganın enerjisini dağıtarak, limandaki faaliyetlerin başarılı ve güvenli bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlayan sakin havzalar yaratırlar.

Tarihte bu yapılar genellikle moloz kütlelerinden inşa edilmiş; her iki yanında da büyük doğal taşlar veya sunu beton bloklardan yapılmış koruyucu tabakalarla korunmuştur. Moloz kütleleri yerine deniz dibinden taraklanmış (kum veya siltle) malzemeler kullanan MacTubes®, inşaatınızı hızlandıracak ve genel dalgakıran giderlerinizi azaltacak etkin bir alternatif olabilir.

Mahmuz çözümümüz ve yenilikler. Maccaferri örgülü ve örgüsüz geostekstilleri, filtrasyon ve ayırıcı tabaka olarak iş görür ve yapı tabanlarında sediment birikimini önlerler. Böylelikle yapıların stabilitesi artar, uygulama malzemelerinin değiştirilmeye ihtiyacı azalır. Balastlı Filtre Örtüleri (BFM); anroşman, dalgakıranlar ve diğer deniz yapılarının altında bir temel olarak kullanılan eşsiz bir geokompozittir.

Ürünler

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.