Ulaşım Alt Yapısı - Maccaferri

 Ulaşım Alt Yapısı

Ulaşım Alt Yapısı İçin Özelleştirilmiş Çözümler: Maccaferri olarak 30 yılı aşkın süredir ulaşım alt yapısı sektöründeki deneyimimizle, her ölçekte projelere katılarak müşterilerimizin alt yapı sorunlarını anlama ve aynı zamanda özel ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunma becerisine sahip olduğumuz konusunda onlara teminat veriyoruz. Müşterinin alt yapı projesinin ölçeği ne olursa olsun onlara yardımcı olabiliyoruz.

Ulaşım Alt Yapısının Çevreye Uyumu: Müşterilerimize en iyi değeri ve çevreye uyumlu çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimize, sahadan çıkartılan malzemeleri yeniden kullanma fırsatını yaratmak ve çözümün karbon ayak izini azaltmak amacıyla çeşitli ürünler arasından seçim yapma fırsatı sunuyoruz. Çözümün çevresel etkisinin yanı sıra üretim süreci de aynı derece önem taşır.

Bitki Örtüsü ve Estetik İçin Ulaşım Alt Yapıları: Çevre konusunda endişe duyuyor ve mümkün olması durumunda geri dönüştürülmüş çelik kullanarak ve fotovoltaik sistemler kurarak her zaman ürün üretimimizde karbon ayak izini azaltmayı amaçlıyoruz. Yakın zamanda çelik kablolarımız için daha çevre dostu kaplamalar piyasaya sürdük. Mümkün olması durumunda habitatları yeniden oluşturmak ve estetiği yumuşatmak amacıyla yapılarımıza bitki örtüsünü entegre ediyoruz.

Destek Sistemimiz Her Zaman Yakınınızda: Ürün geliştirilmesi ve üretimden tasarıma ve inşaat hizmetlerine kadar dikey entegrasyonumuz sayesinde, riskleri en aza indiriyor ve müşterilerimizin karşılaştığı masrafları azaltıyoruz. Ayrıca, küresel varlığımız (dünya genelindeki fabrikalarımız ve ofislerimiz) sağladığımız teknik desteğin her zaman yakınınızda olduğu anlamına geliyor. Bu da, küçük ölçekli projelere yardımcı olmak için yerel bilgimizle büyük alt yapı projelerinin üstesinden gelmemizi sağlıyor.

Ulaşım Alt Yapısı Uygulamaları

Ulaşım Alt Yapısı Çözümleri İçin Formu Doldurun

  Daha fazla bilgi için

  Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.  Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

  E-bültenimize kaydolun!

  En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


  E-Bültene kaydolmak istiyorum.