Şev Koruma - Maccaferri

 Şev Koruma

Şev Koruma, Erozyon kontrol için gereklilik. Bütün doğal şevler erozyona sebep olmaktadır. Şevler, yeni yapıların bir parçası olarak ya da doğal yollarla oluşmuş olsada erozyona karşı koruma önlemlerini almayı gerektirmektedir.

Maccaferri’nin erozyon kontrol çözümleri. Karşılaşılan erozyon riskine ve şevlere uygun erozyon kontrol çözümler sunmaktayız. Ürünlerimizin çoğu şev üzerindeki bitki örtüsünün yeniden oluşturulnasını desteklemeye yönelik olarak tasarlanmıştır.

Bitkilerin doğal olarak büyümesi öngörülemiyor. Her ne kadar bitki örtüsünün yeniden oluşturulması ve bu konuda %100 başarı sağlanma olasılığı düşük olsada bitki örtüsünün tekrar ölmesi ya da hastalanması bile erozyon kontrol kapasitesini etkilemektedir.

Ürünlerimiz sürdürülebilir bir bitki örtüsünü desteklemektedir. Yüzey erozyonu korunma sistemleri kısa vadeli (BioMac® biyo-çözünebilir matları ya da MacTex® geohücreleri, Reno Mattress® ve gabionların kullanıldığı) olabilmektedir. Bu ürünler ayrıca şev üzerindeki bitki örtüsünün yeniden oluşturulmasını desteklemeye yönelik olarak tasarlanmıştır.

Kayalıklı bölgelerdeki şevler için sistemler. Kayalıklı bölgelerdeki şevler için en uygun çözüm ürünümüz “MacRO” sistemlerimizdir.

Ürünler

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.