Erozyon Kontrolü - Maccaferri

 Erozyon Kontrolü

Mühendislik uygulamalarıyla çevre koruma: Çevrenin korunması hidrolik çalışma ve erozyona karşı koruma çözümlerini ilk sunduğumuz zamandan beri kurumsal hedefimizdir. Uygulama alanları arasında değerli toprakların korunması ve stabilizasyonla erozyonla mücadele bulunuyor.

Kademeli tehditler: Bu toprak yüzeyler sürekli derelerin ve kanalların hidrolik kuvvetlerine maruz kalmıyor, ama zaman içinde rüzgar, yağmur ve yer çekiminin yarattığı erozyona bağlı olarak ıslanıp kuruyor. Eğer devam etmesine izin verilirse, bitki örtüsü, habitat ve toprak kaybı meydana gelir.

Riske uygun eylem: Maccaferri’nin felsefesi müşterilere kademeli, mantıklı erozyon kontrol ürünleri ile drenaj teknikleri sunmaktır. Böylece, girişim derecesi karşılaşılan erozyon riskine uygun olur. Erozyondan korunma yolları hakkında profesyonel çözüm sunarız.

Erozyon kontrolü için ısmarlama çözümler mevcuttur: Bu uzmanlık ve güçlü üretim temeliyle çözümleri müşterilerimizin sorunlarına göre özelleştirebiliriz. Geomat, kumaş ve malzeme çeşitleri arasından seçim yapılarak neredeyse sınırsız sayıda ürün kombinasyonu oluşturulabilir; Biomac® biyolojik olarak parçalanan biomat’lar, MacMat® güçlendirilmiş ve güçlendirilmemiş geomatlar, MacWeb® hücresel toprak sınırlama sistemleri ve geleneksel çift bükümlü çelik tel- bazlı ürünler; gabionlar, şilte gabion ve tel ağ ürünlerimizle erozyonla mücadele çözümleri sunmaktayız.

Etkili drenajın değeri: MacDrain drenaj geokompozitleri serisi (geonet veya geomat çekirdekleri) erozyon kontrol ve şev stabilizasyon sistemlerinin tasarımında temel bir araçtır. Etkili su drenajı her zaman en güçlü araçlardan, ve etkili toprak güçlendirme ve stabilizasyon araçlarından biridir. Ismarlama tasarım yazılımını kullanarak müşterilerin erozyon ihtiyaçları konusunda onlara yardımcı oluyoruz, optimize edilmiş ve verilen paranın karşılığının alındığı çözümler sunuyoruz.

Erozyonla Mücadele Çözümleri

Erozyon Kontrolü İçin İletişime Geçin

  Daha fazla bilgi için

  Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.  Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

  E-bültenimize kaydolun!

  En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


  E-Bültene kaydolmak istiyorum.