Kaya Tutucu – Koruma Ağı - Maccaferri

 Kaya Tutucu – Koruma Ağı

Koruma Ağı

Maccaferri DT Mesh, MacRO kaya düşmelerini azaltan ve doğal tehlikelere karşı koruma sağlayan uygulamamızın temel bileşenidir. Proje alanı koşulları ve müşteri ihtiyaçları analizlerimize göre seçilen tel ağ sistemlerimizden biridir. Uzun yıllardır kullanılan DT Mesh ürünümüz çift bükümlü altıgen örme çelik ağdan üretilmiştir. Kayaların ve molozların, kara ve demir yollarına düşmesini önlemek amacıyla koruma ağları olarak kullanılır.

Çift bükümün özellikleri nedeniyle, çelik tel ağ düşen kayaların delme kuvvetine dayanabilir ve telin kırılması durumunda sökülmez. DT Mesh, uzun süreli korozyon koruması sağlamak amacıyla yoğun galvanizlenmiş yüksek kaliteli çelik tel ağdan yapılmıştır. Daha zorlu ortamlarda ya da daha uzun malzeme ömrü gereken yerlerde kullanılacak tel ağlar için ilave bir koruyucu polimerik kaplama uygulanmaktadır. Yeni PA6 polimer kaplaması, mevcut PVC ve HDPE kaplı tel ağ ürünlerimizde daha iyi çevresel ve teknik performans gereken projelere bir çözüm sağlamak amacıyla koruyucu kaplama serimize eklenmiştir.

DT Mesh ürünümüz Düzce’deki kendi fabrikamızda üretilmektedir. Bu tel ağ, seçilen fabrikalarda CPR’ye (305/2011 sayılı İnşaat Ürünleri Mevzuatı) uygun olarak üretiliyor. Yönetim ve üretim sistemi ISO 9001 uygun şekilde belgelendiriliyor.

Kaya Tutucu Koruma Ağı Hakkında Bilgi İçin Formu Doldurun

  Daha fazla bilgi için

  Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.  Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

  E-bültenimize kaydolun!

  En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


  E-Bültene kaydolmak istiyorum.