Temel Kaplama - Maccaferri

 Temel Kaplama

Stabilite ve destek sağlamak. İlk kaplama terimi; kazılı alanlarda acil destek ile tünel yapılarında sabitliği ifade eder. Bu geçici destekleyici kaplama; çelik fiber ile desteklenen püskürtme betondan oluşur. Gerektiği durumlarda, bu aynı zamanda tünel konturları şeklinde olan çelik kemerlerden oluşan destekleyici elementlerin inşa edilmesi anlamına gelir.

B.Zero Tondo™ ile azalan maliyetler ve artan verimlilik. Patentini almış olduğumuz B.Zero Tondo™ Tünel Destekleme sistemi tünel uygulamalarında en yeni teknoloji olmakla beraber son derece etkili olacak ilk etap desteği sağlar. B.Zero Tondo™’ın eşsiz boru şeklindeki beton ile pompalanmış çelik pervazları, alışıla gelmiş çelik kemer desteğinden cok daha fazla yapısal verimlilik sağlar. Bu sebeple daha az B.Zero Tondo™ kemerler ile maliyetler azalırken, tünel yapılarında verimlilik artar.

Wirand® çelik fiber destekli püskürtme beton (gerektiği durumlarda kaya toprağı içeren) kazı alanında ilk meydana gelen deformasyonu sınırlandıracak şekilde ilk kaplama olarak uygulanır.

Ürünler

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.