Şilte Gabion (Gabyon) - Maccaferri

 Şilte Gabion (Gabyon)

Şilte gabionlar, 6×8 tipte Çinko kaplı telden yapılmış çift bükümlü altıgen örme çelik tel ağlardan üretilmiş ünitelerdir. Şilte gabionlar yanlamasına 1 metre olarak konumlandırılmış iç böleçlerle Homojen bir şekilde bölünmüş hücrelere ayrılırlar. Bu böleçler, çift-şilteli katların zemin paneline diklemesine yerleştirilmesiyle oluşur ve dolgu işlemleri sırasında bölecin sabitliğini korur.

Şilte gabionlar, nehir setleri korumaları ve erozyon kontrol projeleri için kanal kaplamaları gibi esnek, geçirgen, monolitik yapılar oluşturmak için proje alanında taşlarla doldurulur. Yapıyı güçlendirmek için, tüm tel ağ panellerin kenarları daha büyük çaplı telle çevrelenir. çevreleniyor.

Şilte Gabion

100 yıl kadar önce Maccaferri tarafından gerçekleştirilen ilk projenin ardından Şilte Gabion şu anda dünya genelindeki hidrolik çalışmalarda ve erozyon koruma projelerinde kullanılmaktadır.
Şilte gabion, tel ağların altıgen şekilde çift bükümlü tel olarak örülmesi ile elde edilen kafeslerdir. Kapalı şekilde teslim edilirler. Erozyon kontrolü için nehir setleri ve kanal kaplamaları gibi esnek ve geçirgen, monolitik yapılar oluşturmak için proje alanında monte edilirler ve ardından taşlarla doldurulurlar.

GeoMac

Şilte bir filtre kumaşı ile astarlanmış ve ardından doldurulmuştur. GeoMac ünitelerimiz şilte şeklinde kafeslerdir, çift bükümlü altıgen örme çelik tel ağdan yapılmıştır. Şilte bir filtre kumaşı ile kaplanır, ardından bir çelik tel kafes içerisinde sıkıştırılmış olan üst toprak paneli sağlamak için proje alanında taş-toprak karışımıyla doldurulur.

Şilte Gabion Fiyatları ve Bilgi Almak İçin Formu Doldurun

  Daha fazla bilgi için

  Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.  Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

  E-bültenimize kaydolun!

  En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


  E-Bültene kaydolmak istiyorum.