Şanlıurfa Çevre Yolu Kaya Taş Düşmesine Karşı Uygulama
Şubat 23, 2017
Çöpler Altın Madeni’nde Maccaferri İmzası
Nisan 11, 2017

Çözümlerimiz Madenlerinizi Daha Güvenli ve Verimli Yapar

Çözümlerimiz Madenlerinizi Daha Güvenli ve Verimli Yapar

Büyük çaplı maden sahalarında, yenilikçi ve verimli çözümlerimiz, yapıların güvenliğini ve sürdürülebilirliğini artırarak ekonomik ölçüde fayda sağlamaktadır.

tekno-maccaferri-maden-guvenligi

Maden tesislerinin, günümüzde ülke ekonomilerine büyük bir katkıları bulunmaktadır. Güvenli, çevre dostu ve insan sağlığını korumak amacıyla madenler, teknolojik çözümlerin talepleri doğrultusunda; iş, malzeme ve devamlılık sağlamaktadırlar.
Madenler aynı zamanda birçok profesyonelin sürekli olarak katkıda bulunmasına ihtiyaç duyar: mühendisler ve jeologlar madenlerin, kamyonların, şoförler vb için çalışma ortamının güvenliği için yapının verimliliği ve karlılığı için sürekli çalışmaktadırlar.
Örneğin bir yük kamyonu yüklendiğinde 500 ton ağırlığına sahip olabilir ve lastiklerin her biri 50,000 USD tutabilir. Bu sebeple madenciliğe yapılan yatırımlar çok iyi bir şekilde korunmalıdır. Örneğin böyle bir kamyona tonlarca malzemeyi güvenli ve sabit bir zeminde yüklemeli ve boşaltılmalıdır. Bu noktada farklı çözümler devreye girerek uzun soluklu bir tesis kurulmasında yardımcı olunmaktadır.
Maccaferri geniş çözüm yelpazesi ile madencilik sektörünün taleplerini karşılamaktadır.
Ürünlerimiz madenleri verimli, güvenli ve sürdürülebilir hale getiriyor.
Bu hedeflere çevre dostu, verimli ve bütçeye uygun çözümlerle ulaşılmaktadır. Sonuç olarak çözümlerimizle maden yapılarının güvenlik ve bakım maliyetlerini optimum seviyede tutarak ölçek ekonomisini artırarak maden sahalarının büyüklüklerini olumsuz bir faktör olmasını önlemektedir.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.