Drenaj Geokompozitleri
Ekim 11, 2016
taşkın koruma tekno maccaferri
4. Ulusal Taşkın Koruma Sempozyumu
Aralık 13, 2016

Azerbaycan ve Türkmenistan’da da Tek Yetkili Maccaferri

Azerbaycan ve Türkmenistan’da da Tek Yetkili Maccaferri

Çift bükümlü tel ağ türevi ürünlerin dünyadaki en büyük üreticisi olan Officine Maccaferri ve 1986 yılından bu yana girmiş olduğu tüm sektörlerde lider olan Maccaferri Şirketler Grubu ortaklığıyla kurulan Maccaferri, Türkiye’den sonra Azerbaycan ve Türkmenistan’da tek yetkili olma unvanını kazandı.

Türkiye’deki en gelişmiş geoteknik mühendislik uygulamalarını başlatarak, Düzce’deki fabrikası ile bölgenin en modern üretim tesisini faaliyete geçiren Maccaferri, Türkiye’de gerçekleştirdiği başarılı uygulamaların ardından Officine Maccaferri tarafından Azerbaycan ve Türkmenistan bölge yetkilisi olarak atandı. Hali hazırda Azerbaycan ve Türkmenistan’da Aşkabat Uluslararası Havaalanı, Gökdepe Türkmenbaşı yolu gibi projelere imzasını atan Maccaferri, almış olduğu bölge yetkililiğinin ardından yeni mühendislik çözümü ve farklı teknolojileri de bu ülkelerde uygulamayı hedefliyor.

Türkiye’deki birçok projenin başlangıç aşamasından itibaren, mühendislik değerlendirmelerinde, dizayn aşamasında, tedarik ve son uygulama aşamasına kadar müşterilerine teknik destek sağlayarak anahtar teslim hizmetler veren Maccaferri, aynı çalışmalarını Azerbaycan ve Türkmenistan’da da yürütecek.

Düzce’de 2012 yılında faaliyete geçen ve toplam 5 bin ton üzerinde olan üretim kapasitesinin yaklaşık bin 500 tonunu, başta İtalya, İsrail, Türkmenistan ve Azerbaycan olmak üzere birçok Avrupa ve Asya ülkesine ihraç eden Maccaferri, almış olduğu yeni yetkilikle, çift bükümlü tel ağ ve türevleri ile ilgili üretimini 2 yıl içerisinde 10 bin tona çıkarmayı hedefliyor.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.