Artvin Barajında Geosentetik Donatılı İstinat Duvarı Uygulaması
Kasım 12, 2010
Güzelceçay Dikmen Yolu İstinat Duvar Uygulaması
Mayıs 12, 2011

DSİ ve KGM Çalışanlarına Seminerler Vermeye Devam Ediyoruz

DSİ ve KGM Çalışanlarına Seminerler Vermeye Devam Ediyoruz

30 yılı aşkın süredir inşaat ve alt yapı sektörüne yönelik sunduğu gelişmiş çözümlerle Türkiye’deki liderliğini sürdüren ve dünyanın önde gelen firmalarından biri olan Maccaferri, 2016 yılı başı itibari ile başlattığı seminer programlarıyla, bu güne kadar 300’ü aşkın DSİ ve KGM çalışanını teknolojik, ekonomik, çevreyle uyumlu, uzun ömürlü ürünleri ve çözüm konuları hakkında bilgilendirdi. Konusunda uzman Jeolog Dr. Giorgio Giacchetti ile inşaat mühendisi Prof. Dr. İbrahim Gürer liderliğinde gerçekleştirilen seminerler sırasıyla; Kastamonu, Erzurum, İzmir ve Kocaeli bölge müdürlüklerinde düzenlendi.

Türkiye inşaat ve alt yapı sektörünü “Çevreci Mühendislik Çözümleri” ile tanıştıran Maccaferri, gerek Türkiye’de ilklere imza atması hedeflenen yeni uygulama seçeneklerini tanıtmak, gerekse yapısal sorunlar bulunan bölgelere günü birlik teknik gezilerle bilgiler vermek adına, DSİ ve KGM çalışanlarına özel seminerler düzenliyor. Ocak ayından bu yana Maccaferri; KGM Kastamonu Bölge Müdürlüğü, KGM Erzurum Bölge Müdürlüğü, KGM İzmir Bölge Müdürlüğü, DSİ Kastamonu Bölge Müdürlüğü, DSİ Erzurum Bölge Müdürlüğü ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına sunumlar gerçekleştirdi.

Maccaferri mühendisleri ile Teknik Danışman Prof. Dr. İbrahim Gürer ve İtalya’dan seminerler için özel olarak gelen Giorgio Giacchetti tarafından gerçekleştirilen sunumların, yıl sonuna kadar devam etmesi planlanıyor.

Maccaferri; otoyollar, demiryolları, havaalanları ve endüstriyel altyapılar için gerekli istinat yapısı uygulamaları, kaya ve taş düşmesine karşı koruma uygulamaları, dere ıslahı ve erozyon kontrol projeleri ile katı ve tehlikeli atık depolama sahaları uygulamaları gibi çözüm konuları ile farklı sektörlerde de faaliyetlerine devam ediyor. Başta müteahhitler, idareler ve proje firmaları olmak üzere bütün müşteri ve kullanıcılara kaliteli, pratik, ekonomik, teknolojik ve uzun ömürlü anahtar teslimi çözümler sunuyor.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.