Y.S.S Köprüsü’ne Özel İstinat Duvarı Uygulaması
Eylül 7, 2016
Aşkabat Uluslararası Havaalanı Projesi
Ekim 8, 2016

EuroGeo 6 Kongresi’nin Sponsoru Olduk

EuroGeo 6 Kongresi’nin Sponsoru Olduk

30 yıldır Türkiye pazarına sunmuş olduğu çift bükümlü tel ağ türevi ve geosentetik ürünler ile inşaat, geoteknik ve çevre mühendisliği alanlarında faaliyet gösteren firmaların çözüm ortağı olarak tercih ettiği Maccaferri, 25 – 28 Eylül tarihleri arasında Slovenya’da altıncısı düzenlenen EUROGEO 6 Kongresi’nin Gold Sponsoru oldu.
EuroGeo 6 Kongresi'nin Sponsoru Olduk

Geosentetik dünyasının en önemli kongreleri arasında yer alan ve dört senede bir düzenlenen “European Congress on Geosynthetics” ( Eurogeo ), 25 – 28 Eylül tarihleri arasında Avrupa’nın eşsiz güzellikteki ülkelerinden biri olan Slovenya’da gerçekleştirildi. Maccaferri’nin Gold Sponsor olarak yer aldığı kongrede, inşaat sektöründe her geçen gün daha yaygın olarak kullanımına başlanan geosentetik ürünlerle ilgili yenilikler anlatıldı. Sektörün en önemli oyuncularının bir araya geldiği kongrede, eş zamanlı düzenlenen sunumlar Avrupa’nın birçok ülkesinden gelen sektör profesyonellerinin büyük ilgisini gördü.

‘Turkish Chapter of IGS’ desteği ile düzenlenen Eurogeo 6 kongresinde, etkinliklere paralel olarak gerçekleştirilen sergi alanında, çok sayıda geosentetik malzeme üreticisi, imalatçı ve mühendislik kuruluşu da birbirini tanıma imkanı buldu.

Sergi alanında yer alan Maccaferri standı Slovenya Büyük Elçisi Serra Kalali tarafından da ziyaret edildi. Öte yandan 49 farklı ülkeden 620 katılımcının ziyaret ettiği ve 197 bildiri sunumunun yapıldığı kongrede, Maccaferri İş Geliştirme Direktörü Hakan Özçelik, “Statik ve sismik koşullar altında polimerik donatılı duvarların uzun dönem performansları ile Türkiye’de yer alan otoyol projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz geogrid donatılı istinat duvarı çözümleri” konulu iki farklı bildiri sunumu gerçekleştirdi.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.