Defencell MAC - Maccaferri

 Defencell® MAC

Defencell MAC, Gabion tel alanındaki uzmanlığımızı kullanarak, mühimmat, patlayıcı ve araç saldırılarına karşı koruma sağlamak amacıyla yüksek kaliteli hücresel sınırlandırma yapısı Defencell® MAC’i geliştirdik.

Çeşitli boyutlarda mevcut olan Defencell® MAC, modüler bir bariyer sağlamak amacıyla hızlı bir şekilde uygulanabiliyor ve yerinde mevcut dolgu malzemesi ile doldurulabiliyor. Temelleri, kampları, depoları, araçları veya diğer alt yapıları korumak gerektiğinde, üniteler yüksek yapılar oluşturmak için üst üste koyulabiliyor. Üniteler ayrıca binaları, alt yapıyı ve diğer kurulumları saldırı riskine karşı korumak amacıyla sivil ortamlarda da kullanılıyor.

Defencell® MAC kaynaklanmış tel ağlardan yapılmış hücrelerden oluşan bir yapıdır. Ağın iç kısmı, her hücre için dahili bir astar oluşturan örgülü olmayan bir geotekstil kılıfla kaplanmıştır. Her bir astar kılıfı üst süte binmektedir ve ünitenin üst kenarına bağlanmıştır. Kumaşın alt kısmı ise toprak tutma yalıtımı oluşturmak amacıyla içeriye katlanacak şekilde gevşek bırakılmıştır.

Geotekstil, normal örgü olmayan geotekstillere oranla daha uzun süre UV direnci sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Defencell® MAC üniteleri, gerekli yapı uzunluğuna ulaşmak amacıyla bağlantı pimleri kullanılarak uzunlamasına birleştirilmektedir.

Defencell MAC Hakkında Detay İçin Formu Doldurun

  Daha fazla bilgi için

  Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.  Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

  E-bültenimize kaydolun!

  En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


  E-Bültene kaydolmak istiyorum.