Diğer Ürünler

Timber Crib

Maccaferri Timber Crib, bir çerçeve çatkı oluşturan dişli, kenetli, ahşap başlıklı ve gerici birimlerden oluşan bir yoğun ağırlıklı istinat duvarı sistemidir. Daha sonra granüler dayanıklı taş ile doldurulur.

Uzman bir yüklenici tarafından kurulumu basit ve kolay olan Maccaferri Timber Crib kerestenin estetik olması istenen yerlerde kullanılan etkili istinat yapısıdır. Köşeler ve yarıçaplar da timber crib yapılara entegre edilebilirler.

Eco Shutters

Eco Shutters şevlerde üst toprak için veya gabion ve Terramesh® yapılarımızla bağlantılı olarak kısa süreli engelleme panelleri olarak kullanılır. Eco Shutters, ‘ayaklı’ panel içerisinde sıkı bir şekilde örülmüş olup üst toprak için bir istinat çiti oluşturmak üzere, zemine ya da gabion yapısı yüzeyindeki üst toprağı desteklemek üzere gabionun hazırlanmış yüzeyine geçirilecek olan söğüt parçalarından üretilir. Bu örneğin, gabion yapılarının “yeşillendirilmesine” yardımcı olabilir.

Tela Pesc

Tela Pesc tel ağ “Akuakültür” kafesleri yapmak için uygun kalitede ve sağlamlıktadır. Galvanizli telden yapılan ve PVC kaplamalı ağ, statik balık kafesleri için ideal bir çözümdür, dayanıklıdır ve mükemmel maliyet/avantaj sağlar.

Erdox

ErdoX toprak yapıları çok işlevlidir. Şevlerde toprak stabilizasyonu sağlar ve mıcır akışını azaltır. ErdoX ünitesi toprak destek yapısı modüler bir ünitedir ve tekli bir ankraj elemanı vardır. Sıcak daldırma çinko kaplı çelik kirişlerden yapılma, çapraz yüzeyli bir panel yapısı vardır. (EN ISO 1461:2009) ve hızlı bağlantı yapılmasını sağlamak için şekillendirilmiştir. “Katlı ünitelerin” taşınmasını kolaylaştırmak amacıyla iki kirişten biri, birbirine bağlı iki parçaya ayrılır. Tekli ankraj elemanı kurulumu hızlı ve basit olup, acil durumda toprak tutmak veya mıcır akışını önlemek için idealdir.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.