Road Mesh®

Road Mesh, asfalt döşemelerin yapısal olarak güçlendirilmesi için kullanılan düzlemsel bir grid malzemesidir. Döşemenin en üst bağlama tabakalarına yerleştirilen Road Mesh asfalt tabakalarını güçlendirir, yorgunluk ömrünü uzatır, derin çukurları ve yeniden yüzeyleme çalışmalarını en aza indirir. Road Mesh asfalta lateral kısıtlama sağlar. Bu da izlere ve toplanmalara karşı dayanıklılığı arttırır. Road Mesh® yansıyan çatlakların ve/veya trafiğin varlığının neden olduğu çekme gerilimini emer ve azaltır.

Road Mesh® çift bükümlü altıgen örme çelik tel ağımızdan üretilmiştir, ağın içinde örülmüş dahili transvers güçlendirme çubukları bulunur. Road Mesh® rulosu uygulama yerinde açılır ve en üst asfalt tabakasından önce uygun şekilde yerleştirilerek sağlamlaştırılır. Road Mesh® yüksek kaliteli çelik telden yapılmıştır ve uzun süre korozyon koruması sağlamak için yoğun GalMac® galvanizlidir. Road Mesh’in, bağlı yüzey materyalinin her bir ip telini sararak birbirine kenetlenmelerini sağlamaya ve böylelikle agregadan güçlendirilmiş yapıya anında yük transferinin yapılabilmesine yarayan üç boyutlu yapısı vardır.

MacGrid® AR cam elyaf ve polyester geogridler yansıtıcı çatlakları engellediği için, Road Mesh® döşemeyi yapısal olarak güçlendirir.

Road Mesh® döşemeleri yapısal olarak güçlendirdiği için, sadece üst tabakalarda değil, yeni inşa edilen yollarda da kullanılabilir.

Road Mesh HR

Road Mesh® HR daha zorlu karayolu uygulamaları için daha yüksek mukavemetli tel bir ağ bulunması haricinde temel Road Mesh® ürünümüz ile aynıdır.

Road Mesh İçin Formu Doldurun

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.